Wielu facetów ma bardzo duży problem z tym, aby trafić z odpowiednim prezentem dla swojej wybranki serca. W końcu my nie bardzo znamy się na podarkach – z racji tego że w większości zależy nam na praktyczności danej rzeczy, a nie na wyglądzie czy możliwości prezentacji. Otóż w przypadku kobiet jest to na odwrót, dlatego też dziś zaprezentujemy wam sposoby, aby trafić z odpowiednim prezentem dla waszej ukochanej!

Jak trafić z odpowiednim prezentem dla ukochanej?

Przede wszystkim – podpytaj jej (ale nie na kilka dni przed tym dniem!)

Tak naprawdę nie ważne jest to, czy to będzie rocznica, jej urodziny, czy święta – ważne jest to, aby delikatnie się podpytać, jakiego prezentu by chętnie się spodziewała. Naturalnie musimy tu położyć nacisk na ,,delikatnie” dlatego też nigdy nie zaczynaj takiej rozmowy bezpośrednio – wystarczy że zagadniesz ją, co jej koleżanka dostała na ostatnie święta/urodziny/rocznicę. W ten sposób na pewno się rozgada, a ty dowiesz się wszystkiego, co będzie ci potrzebne. Jeśli jednak nadal nie wiesz jak to zrobić, wystarczy, że zajrzysz na dowolny sex blog, a tam na pewno znajdziesz odpowiednie porady, jak zagadnąć swoją kobietę na ten temat.

Nie zawsze musisz wydawać miliony, aby zaimponować partnerce

Otóż to. Wystarczy, że masz trochę czasu, talentu oraz kreatywności. Wtedy możesz zrobić swojej ukochanej na przykład ozdobne pudełko na biżuterię, lub też na przykład wymyślny fotel. Jedyne co tak naprawdę cię ogranicza to wyobraźnia, twój czas oraz to, co chcesz zrobić. Twoja wybranka na pewno doceni twoje starania, pamiętaj tylko aby rzecz za priorytet brała wygląd, a nie praktyczność, ponieważ dla kobiet liczy się to, żeby to co dostały na prezent, wyglądało jak najładniej – a czy to będzie miało jakieś praktyczne zastosowanie to już średnio się liczy.

Zapytaj się swojej teściowej

Każdy chyba słyszał te żarty o teściowych – jednakże jeśli żyjesz ze swoją w zgodzie, to może ci się to opłacić. Twoja ,,mamusia” na pewno będzie wiedziała, co twoja wybranka marzy sobie na prezent, choć nie ukrywamy – najczęściej nie jest to nic taniego, z tego powodu zdecydowanie lepiej nie brać w pełni tego, co mówi twoja teściowa do serca, a jedynie sugestia, według której możesz znaleźć coś, co twoja druga połówka naprawdę chce i oczekuje od ciebie. Pamiętaj jednak, aby prezent nie był jakoś wyjątkowo drogi, ponieważ jeśli kupisz jej na przykład pierścionek z diamentem, to później będzie oczekiwała ona od ciebie prezentów tej samej wartości, lub nawet i większej, więc tutaj bądź ostrożny.