Naturalnie jeszcze taki się nie urodził, co by był w stanie każdą pannę uwieść. To w końcu zależy od wielu czynników, na przykład od tego jaki status społeczny sobą prezentujemy. Naturalnie to nie wszystko, ponieważ nasz wygląd osobisty też odgrywa wielką rolę, jednakże czy podrywanie kobiet jest ciężkim zadaniem? Otóż o reszcie zaraz się dowiecie!

Jak uwieść (prawie) każdą kobietę?

Zadbaj o siebie i swój wygląd

Jeśli myślisz, że jesteś w stanie poderwać kobietę mając niemyte zęby, potargane włosy oraz brudny ubiór – to się mylisz. Będzie wręcz przeciwnie – staniesz się  przeciwieństwem tego, co kobiety chcą, dlatego też pamiętaj o tym, aby zadbać o siebie, jeśli możesz to zacznij ćwiczyć, regularnie się myj oraz obcinaj paznokcie. Dla kobiet takie szczegóły są bardzo ważne – nawet nie wiecie ile są one w stanie przewidzieć tylko po samym wyglądzie mężczyzny.

Trenuj swoją odwagę

Jeśli nie postawisz pierwszego kroku – to jest bardzo mała szansa na to że to właśnie kobieta jako pierwsza zacznie rozmowę. Jeśli chcesz zacząć uwodzić – musisz trenować podchodzenie i rozpoczęcie rozmowy z kobietami. Nieważne czy powie ci tak, czy też nie, ważne jest po prostu pokazanie, że się nie boisz. Jeśli będziesz to regularnie ćwiczył, to wtedy rozmowa z nimi zacznie przychodzić ci łatwiej. W końcu większość kobiet automatycznie odrzuca facetów, którzy wcale bądź tylko trochę się socjalizują, ponieważ z natury zbudowane są one w ten sposób, aby stworzyć parę z ,,najsilniejszym” samcem. Brzmi dość barbarzyńsko – ale tak naprawdę wciąż jesteśmy bardzo prymitywnymi istotami.

Uważaj na to!

Tragicznym pomysłem jest na początku jest nawiązywanie kontaktu cielesnego z dopiero co poznaną kobietą. Wielu facetów, przekreśla z miejsca swoje szanse, sprawiając wrażenie na kobiecie, że nie potrafią zachować odpowiedniego do ich relacji dystansu. A tego raczej nikt nie lubi, w końcu kobiety to też ludzie, one również czują i sprawienie, że nie będą czuły się komfortowo przy tobie wcale nie pomoże ci w ich uwodzeniu, a wręcz przeciwnie – tylko sprawisz że będą uciekać na twój widok.