Wiele osób chciałoby poznać odpowiedź na to pytanie, z racji tego że każdy kto jest w związku (jeśli oczywiście kocha swojego partnera) chciałby dla niego jak najlepiej, prawda? Odpowiedź na to pytanie z jednej strony jest trudna, ale i na to znajdzie się odpowiedź. Dlatego też dziś przedstawiamy wam najlepsze sposoby na to, aby wasz związek rozkwitł!

Jak zadbać o nowy związek? – Poradnik dla opornych

Rozmowa

Sporo osób twierdzi, że słowa nie ranią. Niestety nie jest to prawda, z racji tego że właśnie dzięki rozmowie możemy albo rozpalić drugą osobę do ,,czerwoności” albo też wzbudzić w niej odrazę do siebie i chęć odejścia tej osoby od nas. To już głównie zależy od was, jak poprowadzicie daną rozmowę, ale zanim zaczniecie rozmawiać ze swoim partnerem,  zamierzamy wam dać kilka porad odnośnie tego, jak z nim rozmawiać.

Łagodny start

Na początek, musicie wybadać, jaki aktualnie humor ma twój partner, bądź partnerka. Im jest on lepszy, tym lepiej również dla ciebie. Przecież każdy chyba wie, że jeśli partner bądź partnerka ma zły humor, to będzie miał/a mniejszą ochotę na amory, nieprawdaż?

Bądź delikatny

Oczywiście niektórzy partnerzy lubią pikantną rozmowę, bądź nawet i wspólne oglądanie sex filmików, jednakże nie jest to zbyt częsty przypadek dlatego pamiętajmy o tym, aby rozmowę zacząć powoli, od łagodnych tematów, a w miarę rozwoju tej rozmowy, rzucać delikatne podteksty seksualne, bawiąc się przy tym swoją elokwencją. Oczywiście dobra znajomość języka w którym flirtujemy jest również bardzo przydatna, więc oczytani lub zapoznani ze słowem amanci mają o wiele łatwiejsze zadanie od innych. No ale wróćmy do tematu, tu jeśli nasz partner do rozmowy ma dobry humor oraz rozmowa się ,,klei” a my jesteśmy elokwentni i używamy ,, odpowiednich słów, mamy duże szanse na to aby wzniecić ogień pożądania w naszym partnerze bądź partnerce.

Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim jak ,,sexting”?

Polega ono właśnie na tym, że piszemy z naszym partnerem na zboczone tematy, jednocześnie rozpalając go tym jeszcze bardziej. Nie inaczej jest tutaj w naszym przypadku, jeśli wszystkie poprzednie kroki wyszły nam pomyślnie, możemy przejść do bycia totalnie zboczonym właśnie, nakręcając partnera seksualnie i powoli namawiając go do rzeczy, które wyobrażamy sobie że z nim (bądź też nią) robimy.

źródło: https://filmydladoroslych.pl