Seks to bardzo interesujący aspekt naszego życia. Ale czasami czegoś potrzebujemy więcej. Dlatego też dziś przedstawimy ci kilka pomysłów na to, abyś mógł nieco zredukować szanse na wystąpienie ,,cichych dni” w twojej sypialni!

Najlepsze seks porady dla rozwijającego się związku

Pamiętaj o grze wstępnej!

Panie muszą ciężej pracować, aby otrzymać lepszą satysfakcję z samego seksu ale niestety zwykle druga strona właściwie nie bierze pod uwagę satysfakcji z seksu pań – tylko swoją.

Gra wstępna jest naprawdę kluczowa, bo prawie żadna kobieta nie lubi seksu na szybko. Gra wstępna pozwala na lepsze przygotowanie się kobiety do seksu. Czuły pocałunek, dotyk – to wszystko czego potrzebuje kobieta. Nawet podczas niewinnej pieszczoty będziesz tak podekscytowany, że przejście do głównego aktu nie zajmie wam dużo czasu. Dlatego takie wprowadzenie do seksu jest bardzo ważne, jeśli chcemy zapewnić naszej kobiecie komfort i przyjemność.

Wiele kobiet chce namiętnego seksu

Wiele kobiet potajemnie marzy o namiętnym seksie, ale boi się go zaakceptować wobec tego, jak ich partner może być brutalny. Jeśli podejrzewamy, że nasz partner chce uprawiać seks, spróbujmy czegoś intensywniejszego niż zwykłe pieszczoty. Jeśli odpowie pozytywnie, możemy zrobić kolejny krok. Wiele kobiet lubi wybierać, a nawet wzywać swoje imiona w łóżku. Atmosferę w sypialni ogrzewają również drobne przedmioty erotyczne, takie jak kajdanki czy bicze.

Kobiety w trakcie seksu przejmują się swoim wyglądem

Osoby o stabilnych relacjach międzyludzkich często stają się ekspertami w znajdowaniu wad swoich drugich połówek. Im dłużej spędzają razem, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zobaczą swoje przeszkody. Niestety faktycznie jest to zły nawyk, który może pogorszyć waszą sytuację. Kiedy narzekamy na innych, skupimy się na czynnikach negatywnych. Pamiętaj też, że im więcej o czymś myślisz, tym stanie się to silniejsze. Jednocześnie wystarczy po prostu omówić i rozwiązać problem, a następnie go zignorować. W końcu im mocniej będziemy narzekać na partnera, tym tak naprawdę gorzej będziemy się czuć.

Kup kilka zabawek erotycznych!

W końcu nie musisz kupować jakichś wyjątkowo drogich seks zabawek – wystarczy, że zakupisz na przykład pierścień wibrujący, lub też kulki gejszy – albo nawet i kajdanki. Chodzi o to, aby najlepiej kupić sprzęt, który wykorzystacie oboje, przez co wasza przyjemność z seksu będzie większa, niż gdybyście masturbowali się sami.